Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze evden eve nakliyat firmaları içinde oldukça başarılı bir yere sahip olan Gebze Nakliyat eşyalarınızı en hızlı ve sorunsuz bir şekilde alarak taşınacağı yere teslim etmektedir. Fakat bu sadece nakliye ile sınırlı olmayıp özel teknik, donanım ve beceri gerektiren ve uzman bir ekip işidir de aynı zamanda.

Çünkü nakliye öncesi ve sonrası yapılacaklar da en az taşınma kadar önemlidir. Nakliye öncesi eşyaların demontajı yapılarak mobilya ve beyaz eşyaların gruplandırılarak ambalajlanması gerekir.

Gebze Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Dikkat Edilecekler

Gebze evden eve nakliyat firması olarak en çok önemsediğimiz hususların başında paketleme geliyor. Profesyonel yaklaşımlarla tüm Gebze nakliyat çalışanları taşıma öncesi özenle kategorize ettiği eşyaları ambalajlayarak araca yerleştirir.

Rastgele taşınan çok fazla hasar ya da kırılma, bozulma sorunları yaşanması çok muhtemel. Araçta doğru bir düzenle yerleştirme de ikinci sırada geliyor. 

Demonte eşyaların özenle çıkarılıp yeniden montaj yapılması da yine önemle yaklaştığımız bir diğer husustur. Taşıma öncesi, taşıma süreci ve taşıma sonrası şeklinde üç ayrı aşamada nakliyatı gerçekleştiriyoruz.

Özellikle taşıma esnasında eşyaların nasıl istifleneceği konusunda birçok firma özensiz davranabiliyor. Oysaki taşıma sürecinin sağlıklı ilerlemesinde bir diğer husus ta bu istifleme şeklidir. Bu sayede eşyalar karışmadan ve kırılıp bozulmadan yerlerine zaman kaybetmeden yerleştirilebilir.

Evden Eve Nakliyatta Asansörlü Taşımacılık                               

Gebze evden eve nakliyat sırasında bazı eşyaların indirilip çıkarılması oldukça zordur. Asansörlü taşıma ise bu yükü azaltarak büyük kolaylık sağlamaktadır. Bazen apartmanların merdivenleri oldukça dar olmakta bu yüzden de taşımaya uygun olmamaktadır. Bu tür durumlarda da asansör kullanıyoruz. Bu da fiyatlarda biraz değişikliğe neden olabilmektedir.

Gebze nakliyat olarak bizler teknolojinin getirdiği tüm imkanları kullanarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız ve hem de eşyalara hiçbir zarar vermeden yerine tam vaktinde ulaştırmaktayız.

Önemsediğimiz bir diğer konu ise sigortadır. Tüm nakliye işlerimizi gerçekleştirirken sigortalı bir şekilde taşıma yapmaktayız. Şehir içi nakliyelerde sigorta zorunluluğu yoktur ama firmamız bu güvenceyi sağlamaktadır. Şehirlerarası taşımacılıkta ise sigorta zorunluluğu bulunmaktadır. Engin tecrübemiz ve deneyimli çalışanlarımızla Gebze Nakliyat olarak her daim hizmetinizdeyiz.