Hakkımızda

Gebze Nakliyat olarak bugüne kadar önem verdiğimiz en önemli husus hizmet kalitesi oldu. Zira her türlü sosyal hizmette sunulan hizmet kalitesi hem çalışanların hem de müşterinin arasında en ufak bir sorunun meydana gelmesini engelleyerek, güvenli bir bağ oluşmasına sebebiyet veriyor. Aynı zamanda hizmet kalitesi altında toplanan başlıklardan bir tanesi olan güven hem eşyalarınız hususunda hem de hizmet ücreti, hizmet tarzı gibi konularda gerekli olduğundan dolayı bunu aşılamayı boynumuza borç biliyoruz. Müşteri ile aramızda kurduğumuz bu bağ ise bize alınan ücretten daha fazla değerli geliyor. 

Müşteri Yorumlarını Önemsiyoruz 

Gerektiği zaman eleştiriyi kabul etmekte bir erdem olduğu için her müşterinin yorumu bizler için değer atıf ediyor. Yorumlarınızı önemseyerek herhangi bir eksik ya da kusur durumunda bunu gidermeye gayret ediyoruz. Buda müşterilerimizle olan bağımızın kuvvetlenmesine ve bize duyulan güvenin artmasına vesile oluyor. İşimizde titizlikle yürüttüğümüz bu hususlar bizim emin adımlarla ilerlememize sebep olduğu gibi, konumumuzun yükselmesine de aracı oluyor. 

Uygun Fiyatlı Hizmet 

Tüm bu hususlara dikkat ettikten sonra Gebze Nakliyat olarak önemsediğimiz bir diğer konu ise fiyat aralığının hiç kimseyi zorlamayacak, herkesin bütçesine hitap edecek seviyede olmasıdır. Eşyaların alınıp yerleştirileceği daireyi, iki ev arasındaki mesafeyi, eşyaların boyut ve seviyesini kontrol edip sizden bilgi aldıktan sonra hem sizin hem de çalışanların memnun olacağı bir fiyat aralığı belirliyoruz. Bunu yaparken sadece müşteriyi değil bize emanet olan çalışanımızın hakkını da önemsiyoruz. Bu sebeple her türlü açıdan bakarak ve özgün düşünceye sahip olarak işimizi ilerletiyoruz. 

Pratik Ve Sağlam Hizmet 

Nakliye işlemlerinde en önemli ve dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de çalışanların         pratik ve hızlı hizmet vermesidir.Zira hem müşterinin işlerinin aksamaması ve mağdur olmaması için, hem de çalışanların daha yeni işleri vaktinde gerçekleştirebilmesi,  her müşterinin hakkını verebilmesi için hızlı ve pratik olmak adeta şart oluyor.

Bu sebeple Gebze Nakliyat tecrübeli ve bu işte uzman olan çalışanlarla çalışmaktan gurur duyuyoruz. Fakat herşeyi vaktinde yapmanın yanı sıra bunun sağlam ve güvenli bir şekilde olmasını da ihmal etmiyoruz.