Blog

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Asansörlü ve yüksek katlı binaların yapımı arttıkça evden eve taşımacılık sektörünü Kocaeli evden eve nakliyat olarak bir dönüşüme uğramıştır. Bu dönüşüm sonucunda asansörlü nakliyat firmaları gelişim gösterir.  Pratik ve hızlı bir şekilde taşımacılık işlemi gerçekleştirilir. Eski nakliyat sistemlerinde var olan insan gücü hem daha maliyetli hem de insan bedeni açısından oldukça zararlı bir durum idi.

Aynı zamanda insan gücü olan taşımacılık sisteminde eşyalarda çarpma sonucunda hasarlar meydana geliyordur. Çünkü çoğunlukla taşıma işlemi bina merdiveni kullanılarak gerçekleştirilmekteydi. Merdivenin duruma bağlı olarak eşyalar çevrilmekte ve böylece çarpma ya da sürtünme gibi durumlar yaşanmaktaydı.  Ancak asansörlü nakliyat firmaları hem zamandan hem de hasardan tasarruf etmemizi sağladılar.

Asansörlü Nakliyat Firmalarının Avantajları

Hız ve güvenirlilik açısından tercih edilmesi gereken nakliye türü Kocaeli evden eve nakliyat firmalarıdır. Gebze nakliyat olarak pek çok açıdan müşterilerimize avantaj sağlarız. Bu avantajlardan şu şekilde bahsedebiliriz;

  • Müşteri memnuniyeti en temel prensip olarak belirlediğimiz için süreç, müşteri isteği doğrultusunda ilerlemektedir.
  • Son teknoloji donanımlar ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte profesyonel hizmet vermekteyiz.
  • Profesyonel hizmet anlayışımız bize kaliteli, hızlı ve sorunsuz bir taşıma imkânı sağlar.
  • Alınan eşyalar özenle paketlendiği gibi, asansör kabinine de özenle bağlanmaktadır. Böylece olası kaza riskleri tamamen ortadan kaldırılır.

Bunlar gibi pek çok konuda oldukça dikkatli ve titiz çalışıyor olmamız Gebze nakliyatı diğer rakip firmalardan daha güvenilir, daha kaliteli kılmaktadır.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Verilen hizmetin kalitesine bakıldığı zaman Gebze Kocaeli evden eve nakliyat firmamız oldukça ekonomiktir. Profesyonel ve güvenilir hizmet anlayışına rağmen fiyat tekliflerimiz oldukça düşük düzeydedir. Fiyatlardaki değişiklik en temelde kat sayısına bağlı olarak değişebileceği gibi, taşınacak eşyanın çokluğu veya azlığına buna bağlı olarak eşyanın içinde olacağı kamyonun genişliğine ve taşınma sırasında kullanılacak olan asansör kabininin büyüklüğüne bağlı olarak da değişim gösterir.

Aynı zamanda taşıma esnasındaki risk durumuna bağlı olarak bir sigorta bedeli oluşturulur. Bu sigorta bedeli de özellikle kat sayısına bağlı olarak değişir ve fiyat değişikliğinde rol oynar. Ancak Gebze asansörlü nakliyat siz müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunar.    

Bu gönderiyi paylaş